Kasy fiskalne Elzab - Poznań

NOVITUS MAŁA Plus

Rozbudowana wersja kasy MAŁA. Dla placówek handlowych z bazą towarową do 3 000 kodów towarowych. Kasa posiada 2 porty komunikacyjne umożliwiające podłączenie 2 urządzeń, np. czytnik kodów i szufladę.

Cena promocyjna netto: 889zł
Cena netto: 999zł
NOVITUS SENTO E

Kasa o DUŻYCH MOŻLIWOŚCIACH z funkcjonalnością kas systemowych. Idealna do "szybkiej sprzedaży"-14 dodatkowych klawiszy pozwolą zaprogramować 28 najczęściej sprzedawanych towarów lub często używane funkcje np. raport dobowy, anulacja paragonu. Szczególnie polecana do gastronomii, sklepu.

Cena promocyjna netto: 1 260zł
Cena netto: 1 390zł
ELZAB JOTA E

Dedykowana dla małych placówek handlowych z bazą towarową do 4095 towarów oraz usługowych. Czytelny wyświetlacz, łatwa wymiana papieru usprawnia sprzedaż.

Cena netto: 1 450zł
ELZAB MINI

Kasa mała i prosta w obsłudze, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych - 511 kodów towarowych. Przeznaczona do pracy stacjonarnej lub przenośnej.  Klawisz szybkiej sprzedaży pozwala zaprogramować najczęściej sprzedawany towar lub usługę. Naciśnięcie takiego klawisza powoduje od razu wydruk paragonu z jedną pozycją sprzedaży.

Cena netto: 999zł

Kasy fiskalne marki Elzab

Od przeszło 45 lat Elzab S.A. dostarcza urządzenia fiskalne do wielu polskich firm. Od kilkunastu lat jest bezsprzecznym liderem na rynku. Kasy fiskalne Elzab są rozprowadzane przez dystrybutorów nie tylko w mieście Poznań, ale także na terenie całego kraju. Kupując wyroby tego producenta, korzysta się z jego ogromnego doświadczenia i wiedzy, a także najnowocześniejszych technologii, które wykorzystywane są do produkcji poszczególnych urządzeń. Kasy fiskalne Elzab są wysokiej klasy sprzętami, które są stosowane w niemal każdej gałęzi sektora handlu i usług.

Szerokie zastosowanie kas fiskalnych Elzab - Poznań

Duża rozpiętość wielkości i funkcji pozwala na ich użytkowanie w prawie wszystkich przedsiębiorstwach. Wśród wyrobów tej firmy, wyróżnia się kasy mobilne, małe, średnie oraz systemowe. Wszystkie kasy fiskalne Elzab charakteryzują się ergonomiczną formą, niewielkim rozmiarem i łatwością użytkowania. Wykonane są estetycznie i powstały z zachowaniem najwyższym standardom. Przez dużą różnorodność modeli, kasy fiskalne Elzab są dedykowane małym, średnim i dużym firmom.

Sprawdzą się zarówno w przedsiębiorstwach, które świadczą usługi w konkretnym punkcie, jak i tych, których specyfika działalności wiąże się z dużą mobilnością, np. poprzez dojazd do klienta. Kasy fiskalne Elzab pomagają usprawnić poszczególne czynności, co przekłada się na oszczędność czasu i większy komfort pracy. Są nowoczesne i wydajne, a przez odmienność funkcji, jakie cechują poszczególne wyroby, bez trudno można dopasować je pod kątem indywidualnych potrzeb i profilu działalności firmy.

Kasy fiskalne Elzab w naszej ofercie - Poznań

Kasy fiskalne Elzab są przykładem urządzeń, które znalazły się w ofercie naszej firmy zlokalizowanej w mieście Poznań. Włączając poszczególne produkty w zakres naszego asortymentu, kierujemy się przede wszystkim tym, by były one wysokiej jakości i sprawdziły się w każdej firmie. Kasy fiskalne Elzab od lat zyskują uznanie w oczach klientów, dlatego sprzedając je, mamy pewność, że nasi klienci zaopatrują się w urządzenia najlepsze na rynku.

Poza samą sprzedażą świadczymy inne kompleksowe usługi, z jakimi wiążą się kasy fiskalne Elzab. Pomagamy wdrożyć poszczególne systemy w firmie, a także świadczymy serwis. Ponadto w razie konieczności dostarczamy urządzenia zastępcze. Każdy, kto chce kupić kasy fiskalne Elzab na terenie miasta Poznań, powinien zapoznać się z naszą ofertą. Dzięki temu zapewni swojej firmie płynność pracy i stały kontakt z profesjonalnymi doradcami.