Przenośne kasy fiskalne - Poznań

ELZAB K10

Nowoczesna, jedyna z panelem dotykowym, uniwersalna, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych.        

Cena netto: 1 390zł
Posnet Mobile HS

Najmniejsza kasa z elektroniczną kopią paragonu.

Cena netto: 1 299zł
ELZAB MINI E

Kasa dedykowana dla usługodawców i małych placówek handlowych z bazą towarową do 3 071 kodów towarowych.  Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako stacjonarna i/lub przenośna.

Cena promocyjna netto: 1 186zł
Cena netto: 1 290zł
NOVITUS MAŁA Plus E

SUPER PROMOCJA! Kasa z funkcją DRUKOWANIA NIP-u NABYWCY na paragonie. Kasa przeznaczona dla usług lub handlu drobnego z bazą towarową do 3 000 kodów towarowych. Dla stanowisk sprzedażowych o małej powierzchni. Kasa pozwala na podłączenie czytnika kodów kreskowych, wagi, lub szuflady na pieniądze.

Cena promocyjna netto: 1 113zł
Cena netto: 1 250zł
DATECS MALUCH BIS E.KO

Mała, mobilna kasa z elektroniczną kopią paragonu, posiadająca 30 znaków w nazwie towaru. Łatwa obsługa dzięki funkcjom: automatycznego kończenia paragonów, przypominania użytkownikowi o terminie obowiązkowego przeglądu kasy, o nie wykonanym Raporcie Dobowym, o wykonaniu Raportu Miesięcznego.

Cena promocyjna netto: 1 044zł
Cena netto: 1 090zł
Datecs Maluch Plus

Mała, mobilna kasa z papierową kopią paragonu, posiadająca 30 znaków w nazwie towaru.

Cena promocyjna netto: 860zł
Cena netto: 949zł
Aclas Kos

Mobilna kasa z papierową kopią paragonu.

Cena promocyjna netto: 780zł
Cena netto: 849zł
NOVITUS NANO E

Mobilna lub stacjonarna. Kasa mieszcząca się w dłoni. Bardzo prosta w obsłudze. Przeznaczona dla usług i drobnego handlu. Idealna dla obsługi parkingów. Wydajny akumulator pozwala pracować na kasie przez kilka dni bez podłączenia kasy do prądu.

Cena promocyjna netto: 1 160zł
Cena netto: 1 290zł

Kiedy warto kupić przenośną kasę fiskalną - Poznań

Wielu przedsiębiorców ma obowiązek ewidencjonowania swoich przychodów za pomocą kasy fiskalnej. Jednak nie w każdym przypadku stacjonarne urządzenie jest najlepszym rozwiązaniem. Czasem idealną opcją będą przenośne kasy fiskalne. Nasza firma znajdująca się w mieście Poznań, nie tylko sprzedaje urządzenia z tej kategorii, ale także oferuje ich wdrożenie i serwis. Dzięki temu klient ma pewność wsparcia przez cały okres użytkowania.

Przenośne kasy fiskalne są sprzętami zarówno ekonomicznymi, jak i niewielkimi. Dlatego ich zakup z jednej strony nie wiąże się z dużym obciążeniem budżetu firmy, z drugiej można je schować w torbie, czy teczce. Przenośne kasy fiskalne zostały stworzone z myślą o osobach, które prowadzą działalność gospodarczą, jednak wiąże się ona z dużą mobilnością.

Niezawodne przenośne kasy fiskalne - Poznań

Przenośne kasy fiskalne charakteryzują się łatwością obsługi, a pomimo niewielkiego rozmiaru działają szybko. Mają do tego możliwość zbudowania szerokiej bazy towarów i usług oraz elektroniczną kopię paragonu. Plusem jest też wytrzymały akumulator, którego nie trzeba często ładować. Przenośne kasy fiskalne są produktami niezawodnymi, a w razie jakichkolwiek kłopotów wsparcia udzieli Państwu nasza firma.

Przenośne kasy fiskalne nie tylko dla firm z Poznania

Przenośne kasy fiskalne, jakie oferujemy naszym klientom są urządzeniami wysokiej jakości, które są sprowadzane od wiodących na rynku producentów. Gwarantujemy, że będą wygodne w użytkowaniu i przede wszystkim niezawodnie. Do współpracy z naszą firmą zapraszamy wszystkich, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań i chcą, by przenośne kasy fiskalne wpłynęły na usprawnienie i lepszą organizację pracy. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy nie tylko firmy z miasta Poznań. Kompleksowa i profesjonalna obsługa klienta jest dla nas priorytetem.