Specjalna oferta cenowa dla nowych podatników

 

Ilość kas fiskalnych objętych promocją ograniczona.

Ceny obowiązują przy płatności gotówką.

Aclas Kos

Mobilna kasa z papierową kopią paragonu.

Cena promocyjna netto: 780zł
Cena netto: 849zł
Datecs Maluch Plus

Mała, mobilna kasa z papierową kopią paragonu, posiadająca 30 znaków w nazwie towaru.

Cena promocyjna netto: 860zł
Cena netto: 949zł
NOVITUS MAŁA Plus

Rozbudowana wersja kasy MAŁA. Dla placówek handlowych z bazą towarową do 3 000 kodów towarowych. Kasa posiada 2 porty komunikacyjne umożliwiające podłączenie 2 urządzeń, np. czytnik kodów i szufladę.

Cena promocyjna netto: 889zł
Cena netto: 999zł
DATECS MALUCH BIS E.KO

Mała, mobilna kasa z elektroniczną kopią paragonu, posiadająca 30 znaków w nazwie towaru. Łatwa obsługa dzięki funkcjom: automatycznego kończenia paragonów, przypominania użytkownikowi o terminie obowiązkowego przeglądu kasy, o nie wykonanym Raporcie Dobowym, o wykonaniu Raportu Miesięcznego.

Cena promocyjna netto: 1 044zł
Cena netto: 1 090zł
NOVITUS MAŁA Plus E

SUPER PROMOCJA! Kasa z funkcją DRUKOWANIA NIP-u NABYWCY na paragonie. Kasa przeznaczona dla usług lub handlu drobnego z bazą towarową do 3 000 kodów towarowych. Dla stanowisk sprzedażowych o małej powierzchni. Kasa pozwala na podłączenie czytnika kodów kreskowych, wagi, lub szuflady na pieniądze.

Cena promocyjna netto: 1 113zł
Cena netto: 1 250zł
NOVITUS NANO E

Mobilna lub stacjonarna. Kasa mieszcząca się w dłoni. Bardzo prosta w obsłudze. Przeznaczona dla usług i drobnego handlu. Idealna dla obsługi parkingów. Wydajny akumulator pozwala pracować na kasie przez kilka dni bez podłączenia kasy do prądu.

Cena promocyjna netto: 1 160zł
Cena netto: 1 290zł
ELZAB MINI E

Kasa dedykowana dla usługodawców i małych placówek handlowych z bazą towarową do 3 071 kodów towarowych.  Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako stacjonarna i/lub przenośna.

Cena promocyjna netto: 1 186zł
Cena netto: 1 290zł
NOVITUS SENTO E

Kasa o DUŻYCH MOŻLIWOŚCIACH z funkcjonalnością kas systemowych. Idealna do "szybkiej sprzedaży"-14 dodatkowych klawiszy pozwolą zaprogramować 28 najczęściej sprzedawanych towarów lub często używane funkcje np. raport dobowy, anulacja paragonu. Szczególnie polecana do gastronomii, sklepu.

Cena promocyjna netto: 1 260zł
Cena netto: 1 390zł
Novitus Sento Lan E

Sento LAN E to zupełnie nowa kasa, z nową elektroniką opartą o nowoczesny procesor. Sento LAN E wykorzystuje obudowę znanej już i bardzo dobrze przyjętej przez rynek kasy Sento E, posiada wszystkie funkcje, które miała kasa Sento E, jednak jej parametry techniczne oraz nowe funkcjonalności przenoszą kasę Sento LAN E w zupełnie inny, wyższy segment rynku kas fiskalnych.

Cena promocyjna netto: 1 395zł
Cena netto: 1 550zł

Prosta a systemowa.Zaprojektowaliśmy Soleo Lan E z wykorzystaniem najnowszych technologii dla pełnego wsparcia biznesowych potrzeb naszych klientów. Zaawansowana technologia we wnętrzu kasy, najnowszy procesor i ogromna pamięć. Dzisiaj i za wiele lat taka sama wydajność pracy gwarantowana najnowocześniejszym technicznym warsztatem inżynierów Novitus.

Cena promocyjna netto: 1 649zł
Cena netto: 1 790zł

Strony