Wagi etykietujące

W-025S

Waga etykietująca (Zakres ważenia 6 /15 kg).

Cena netto: 2 600zł

Jak działają profesjonalne wagi etykietujące?

Wagi etykietujące posiadają bardzo zbliżone funkcje do wag prostych i kontrolnych, to znaczy, że umożliwiają sprawdzenie masy towaru i ceny. Jednak dodatkowo pozwalają na wydruk etykiet, na których znajdują się kody kreskowe i informacje dotyczące danego produktu. Wagi etykietujące pozwalają na nadruk takich danych, jak masa, należność i cena za kilogram, skład, logo, data produkcji i przydatności. To, co znajduje się na etykiecie, jest zależne od osoby, która programuje wagi etykietujące. Urządzenia te z reguły są wykorzystywane w punktach o średnim i dużym natężeniu ruchu w ciągu dnia.

Szerokie zastosowanie wag etykietujących

Wagi etykietujące najczęściej są wykorzystywane w sklepach, w których miejsca ważenia towarów i płacenia są w innych punktach. Widać to przykładowo w marketach, gdzie w innym miejscu waży się wędliny i warzywa, a gdzie indziej się za nie płaci. Wagi etykietujące mają możliwość podłączenia do komputera, co w wielu przypadkach jest konieczne, żeby można było odpowiednio zaprogramować nazwy poszczególnych produktów i pozostałe wyżej wymienione dane. Odpowiednio dobrane wagi etykietujące będą sprzyjały nie tylko ułatwieniu pracy personelowi, ale także zwiększą wygodę klienta podczas robienia zakupów. W efekcie sprawią, że placówka stanie się bardziej przyjazna i będzie chętniej odwiedzana.

Jak wybrać wagi etykietujące do firmy?

Wybierając wagi etykietujące trzeba zwrócić uwagę na to, jaki jest charakter pracy danej placówki produkcyjnej albo handlowej. Liczy się częstotliwość oraz liczba wydruków dziennych. Trzeba także zwrócić uwagę na to, w jakich warunkach wagi etykietujące będą miały pracować. Warto spojrzeć również na to, czy rodzaj wydruku ma być termiczny, czy termotransferowy. Wagi etykietujące kupowane do zakładu produkcyjnego będą miały bardziej złożone funkcje niż wagi etykietujące polecane do sklepu.

Zakup wag etykietujących od sprawdzonych producentów

Każdy przedsiębiorca kupujący wagi etykietujące chce, aby urządzenia były w jak największym stopniu praktyczne, zapewniały większą wygodę pracy i działały niezawodnie. Aby to było możliwe, wagi etykietujące powinny być kupione u sprawdzonego producenta, który dba o to, by jego wyroby były pod każdym względem dopracowane. Wszystkich, dla których jest istotna jakość i cena, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wagi etykietujące, jakie oferujemy naszym klientom, zostały wyselekcjonowane spośród najlepszych modeli na rynku.

Współpracujemy ze znanymi firmami, które od wielu lat cieszą się szacunkiem na polskim i zagranicznym rynku. Jesteśmy przekonani o tym, że sprzedawane przez nas wagi etykietujące przez długi czas będą działały doskonale. W razie jakichkolwiek wątpliwości albo pytań dotyczących urządzeń, zachęcamy do skorzystania z konsultacji z naszymi perfekcyjnie przygotowanymi doradcami. Wagi etykietujące kupione za naszym pośrednictwem, to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, dla których ważne jest zadowolenie klienta i usprawnienie procesów sprzedaży.