O firmie

O NAS

Z dotychczasowych doświadczeń wiemy (działamy w branży od 1998 roku), jak absorbujące jest rozpoczęcie działalności gospodarczej i prowadzenie firmy. Wiemy jak ważne są podjęte decyzje dotyczące nie tylko wyboru urządzenia fiskalnego, również firmy wdrożeniowej która pomoże usprawnić inwentaryzację, przyspieszyć obsługę klienta, obniżyć koszty, zwiększyć zysk.

Przypominamy naszych konkurentów pod pewnymi względami:
– oferujemy sprzedaż i serwis kas fiskalnych, drukarek fiskalnych oraz pozostałych urządzeń z oferty.

Wyróżnia nas fakt, iż zapewniamy wsparcie informatyczne sklepów, lokali gastronomiczno-hotelowych, firm. Nasi doświadczeni informatycy, a do tego mili pracownicy, oferują wsparcie w obsłudze programów: Small Business, Pc Market, KC Firma, Gastro, Soga, Soho, Chart. Pomagamy również w rozwiązywaniu problemów z innym oprogramowaniem.

Zapewniamy urządzenia zastępcze (komputery, monitory, czytniki kodów, kolektory itp.), serwis komputerów.

Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najkorzystniejsze rozwiązanie, dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Przeanalizujemy profesjonalnie sytuację, potrzeby i oczekiwania Państwa przedsiębiorstwa i zapewnimy najlepsze produkty i usługi. Ogromne znaczenie mają dla nas kompetencje. Świadczymy usługi dla firm będących profesjonalistami w swojej dziedzinie i nie wyobrażamy sobie, że my mielibyśmy być mniej profesjonalni we własnej.

Nie warto zostawiać miejsca na przypadek; w tak ważnych decyzjach należy kierować się autentyczną wiedzą i doświadczeniem. Wiemy jaki produkt naprawdę będzie dla Państwa najlepszy, podzielimy się z Państwem naszą wiedzą, jeśli tylko zechcecie Państwo z niej skorzystać!

Dbamy o naszych Partnerów, co pozwoliło nam zdobyć wielu zadowolonych Klientów!

Dla Państwa wygody w temacie urządzeń fiskalnych:

 • prezentujemy również przydatną wiedzę z zakresu prawa fiskalnego
 • dbamy o zachowanie wymaganych terminów i przeprowadzenie wymaganych czynności uprawniających do starania się o zwrot za zakup kasy fiskalnej/drukarki fiskalnej tj: fiskalizacja, powiadomienie urzędu skarbowego o fiskalizacji
 • pomagamy w załatwieniu formalności związanych w uzyskaniu zwrotu za zakup kasy

Nasi klienci przekonali się, że cenimy ich czas i nie zostawiamy ich samych z problemem.

W sytuacji awarii których nie da się rozwiązać telefonicznie, gdy wymagana jest naprawa na serwisie – bardzo szybko reagujemy na zgłoszenie , dojeżdżamy do klienta po urządzenie, oraz odwozimy je po naprawie.

OFERTA

W ofercie naszej firmy znajdują się kasy fiskalne dla firm usługowych, drobnego handlu detalicznego, przystosowane do pracy w małych placówkach, czy w sprzedaży obwoźnej.

Wdrażamy również systemy sprzedaży, systemy gastronomiczne, w skład których wchodzą: oprogramowanie sprzedażowo-magazynowe, współpracujące z drukarkami fiskalnymi, systemowymi kasami fiskalnymi.

Oprócz urządzeń fiskalnych wyposażamy stanowiska sprzedaży w komputery, ekrany dotykowe POS, czytniki kodów kreskowych, wagi, drukarki zamówień, drukarki bonów, boniarki, terminale kart płatniczych.

Monitoring – dostarczamy i montujemy sprzęt monitorujący (kamery, rejestratory).

Dodatkowo możemy pomóc we wdrożeniu rozwiązań wspomagających pozyskanie klientów, budowanie lojalności oraz tworzenie trwałych relacji z klientami.

Naszym atutem jest kompleksowość usług; wykonujemy takie prace jak:

 • pomiar i instalacja sieci
 • dobieramy i dostarczamy urządzenia
 • integrujemy sprzęt komputerowy z urządzeniami fiskalnymi i innymi
 • instalujemy oprogramowanie sieciowe oraz antywirusowe
 • wdrażamy oprogramowanie wspomagające zarządzanie
 • wykonujemy okablowanie kasowo – komputerowe
  na dostawie materiałów eksploatacyjnych kończąc

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Referencje