Serwis kas fiskalnych – Poznań Jeżyce

PROFESJONALNY SERWIS KAS FISKALNYCH NA TERNIE POZNANIA

Wszystkie kasy fiskalne maksymalnie co 2 lata mają mieć wykonywane przeglądy techniczne. Jest to jasno określone przez Ministerstwo Finansów. Wszystkich właścicieli firm, których czeka serwis kas fiskalnych, zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy znajdującej się w mieście Poznań w dzielnicy Jeżyce. Systematyczne przeglądy nie tylko dopuszczają urządzenie do pracy w handlu, ale także są gwarancją jego niezawodności. Jeżeli urządzenie nie posiada aktualnego przeglądu, właściciel narażony jest na karę grzywny, niezależnie od tego, czy kasa jest obecnie używana.

OBOWIĄZKOWE SERWISY KAS FISKALNYCH

Serwis kas fiskalnych, jaki oferuje nasza firma mieszcząca przebiega sprawnie, a urządzenie jest sprawdzane bardzo dokładnie. Każdy przedsiębiorca, który posiada kasę fiskalną musi pamiętać o systematycznych przeglądach technicznych i o tym, by w terminie zgłaszać się do dobrego serwisu. Kwestia ta obowiązuje także te firmy, których działalność gospodarcza jest zawieszona albo zaprzestały ewidencjonowania obrotów. Serwis kas fiskalnych może być dokonany tylko przez wykwalifikowanego serwisanta. Najlepiej, jeżeli jest to reprezentant firmy, w której kasa została kupiona.

JAK WYGLĄDA SERWIS KAS FISKALNYCH?

Chociaż to serwisant odpowiada za prawidłowy serwis kas fiskalnych, właściciel kasy ponosi odpowiedzialność za termin, w jakim się on odbywa. Istotna jest data, kiedy kasa trafia do serwisu. Podczas wykonywania przeglądu technicznego, każda czynność, jaką wykonuje serwisant, powinna zostać wpisana do książki serwisowej. Serwis kas fiskalnych trwa około godzinę, a wszystkie informacje w książce serwisowej zostają opieczętowane i podpisane.

Przeprowadzając serwis kas fiskalnych, fachowiec wykonuje takie czynności jak ocena plomb i zabezpieczeń, w które użytkownik kasy fiskalnej ingerować nie może. Następnie sprawdza stan obudowy kasy, jej płytę główną, pamięć i moduł fiskalny, po czym weryfikuje z danymi zapisanymi wcześniej w książce. Serwis kas fiskalnych obejmuje również sprawdzenie oprogramowania, wersji programu, jaki jest w kasie i dokumentację.

SERWIS KAS FISKALNYCH WYKONYWANY W POZNANIU JEŻYCACH

Ponieważ serwis kas fiskalnych najkorzystniej wykonać w miejscu jej zakupu, warto od razu znaleźć firmę, która nie tylko sprzedaje, ale także serwisuje wszystkie swoje urządzenia. Przedsiębiorstwa, które chcą kupić urządzenia fiskalne i szukają sprawdzonego miejsca, gdzie jednocześnie odbywa się serwis kas fiskalnych, zapraszamy do miasta Poznań. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie.

Sprzedajemy wysokiej klasy urządzenia renomowanych producentów, przeprowadzany przez nas serwis kas fiskalnych jest bardzo dokładny i szybki, dzięki czemu żaden przedsiębiorca nie jest narażony na wstrzymanie prowadzenia działalności. Zatrudnieni przez naszą firmę fachowcy, to doświadczeni specjaliści, a serwis kas fiskalnych w ich wydaniu odbywa się na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani, że każdy klient będzie usatysfakcjonowany świadczonymi przez nas usługami, dlatego do współpracy zapraszamy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców.